Zapraszamy do udziału w zawodach sportowych rozgrywanych z okazji
Święta Gminy Nieporęt w dniu 14 czerwca 2014r.

Gminne Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Nieporęt

Termin: 14 czerwca 2014r. (sobota).

Miejsce zawodów:
Białobrzegi Gmina Nieporęt – staw wędkarski Koła Wędkarskiego Nr 30 – obok Jednostki Wojskowej – zgłoszenia zawodników 7.30.
Uczestnicy dzieci, młodzież i dorośli w następujących kategoriach:
– kadeci (do 10 lat),
– juniorzy (od 11 do 16 lat),
– seniorzy (powyżej 16 lat).
Wręczenie nagród o godz. 16.00 w dniu turnieju w trakcie uroczystości związanych z obchodami Święta Gminy Nieporęt na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Wypoczynkowego Nieporęt – Pilawa w Nieporęcie ul. Wojska Polskiego 3.

Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Wójta Gminy Nieporęt w kategoriach szkoła podstawowa/gimnazjum

Miejsce turnieju:
Gminny obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy „Dzika Plaża” w Nieporęcie ul. Zegrzyńska 10H.

Organizator:
Gmina Nieporęt i Uczniowski Klub Sportowy „Dębina”

Ramowy harmonogram turnieju.
8.30 – 9.00 – weryfikacja drużyn,
9.00 – 9.10 – otwarcie turnieju,
9.10 – 13.30 – rozgrywki turniejowe,
16.00 – wręczenie nagród w dniu turnieju w trakcie uroczystości związanych z obchodami Święta Gminy Nieporęt na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Wypoczynkowego Nieporęt – Pilawa w Nieporęcie ul. Wojska Polskiego 3.

Uczestnicy:
a) kategoria młodzieżowa – dziewczęta i chłopcy, uczniowie szkoły podstawowej,
b) kategoria młodzieżowa – dziewczęta i chłopcy, uczniowie gimnazjum.
Drużyny dwuosobowe (dopuszcza się zarówno drużyny żeńskie i męskie oraz drużyny mieszane).

Regulamin turnieju:
1. w zależności od ilości zgłoszonych drużyn turniej odbędzie się w grupach lub ” każdy z każdym”.
2. drużyny grają 2 sety do 21 punktów (po 5 pkt. zmiana stron boiska);
3. w przypadku remisu 1:1 – nie ma trzeciego seta, do klasyfikacji będą się liczyć małe pkt. zdobyte w całym turnieju;
4. w przypadku podziału na grupy-finał odbędzie się do dwóch wygranych setów, a w przypadku remisu 1:1 o zwycięstwie decyduje trzeci set do 15 pkt (przewaga 2-punktowa kończy mecz);
5. w przypadku rozgrywania turnieju w dwóch grupach, do finału A awansują drużyny, które wygrały grupę, a do finału B drużyny z drugich miejsc w grupach;
6.organizator dopuszcza zmiany sposobu rozgrywek po weryfikacji drużyn (uzależnione jest to od ilości zgłoszonych drużyn);
7. obowiązuje ubiór sportowy (plażowy);
8. wszelkie reklamacje i uwagi należy zgłaszać do organizatora i sędziego głównego zawodów.

Sędzia główny turnieju:
Trener sekcji piłki siatkowej Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dębina”

Uwaga !
1. Dzieci i młodzież do 18 roku życia uczestniczą w turnieju pod opieką rodziców (opiekunów prawnych).
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za dojazd uczestników na turniej i powrót.
3. Organizator turnieju uznaje, że dzieci uczestniczące w turnieju posiadają zgodę
rodziców o „braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w turnieju”